E-Mailinfo@efortasarim.com.tr
Telefon +9 0262 373 59 59 - 60
  • İÇ MİMARİ TASARIM VE UYGULAMA

  • ÜCRETSİZ KEŞİF VE PROJELENDİRME HİZMETİ

  • MODERN VE YENİLİKÇİ TARZIYLA

  • İŞLEVSEL, ERGONOMİK VE GÖZ ALICI TASARIMLAR

Neler Yapıyoruz?

OFİS

title Ofis iç mekan tasarımlarının genel mantığı, giriş ve rekreasyon alanlarında kurumsal kimliğin tasarım öğeleriyle ağırlıklı bir şekilde ortaya konulması üzerinedir. Hızla değişen ve gelişen dünyamızda, ihtiyaçlarımız da bu bağlamda değişmektedir. Bizler Efor Tasarım olarak, sizlerin bu ihtiyaçlarını karşılayabilecek mekânların çözümlerini sunmayı amaçlıyoruz.

SAĞLIK

title Hastaneler ve özel klinik ortamlarının alışılmış görselliğine artık son veriyoruz. Sağlık sektöründe ev konforu yaşatacak dayanıklı ve uzun ömürlü uygulamalarımızla bölgemize hizmet vermekteyiz. 22 yıllık geçmişiyle bağımsız olarak birçok projelere imza atmış ve gittikçe büyüyen kardeş firmamız BAYCAN SAĞLIK bu konuda bizlere yol göstermektedir. 

EĞİTİM

title Geleceğimiz olan çocuklarımız ve gençlerimiz için, farklı ve kendine özgü hissedeceği konseptlerde projeler üretip işlevsel, konsantrasyon ve rahatlık gözetilerek yerleşke içerisinde sosyal ve kültürel faaliyetlere de ev sahipliği yapan eğitim alanları sağlamaktayız. Çözüm ortağımız olan BÜROTİME sizlere estetik ve teknolojik olanakları kullanarak sosyal ve çalışma alanları sunmaktadır. 

NASIL ÇALIŞIRIZ

  • TANIŞMA & KEŞİF
  • PROJE & SUNUM
  • TASARIM & TEKLİF
  • UYGULAMA & SÜREÇ
  • İŞ BİTİRME & TESLİM
Tanışma ve keşif aşamasında sizlerle bir araya gelip, mesleki bilgi birikimimizin vermiş olduğu deneyim sayesinde iç mimarlık hakkında bütün sorularınızı içtenlikle yanıtlıyoruz. İstek ve beklentilerinizi dinleyip, mekânınızın ölçeği ve kullanım amacını gözetmeksizin yapı özelliklerine uygun çözümler üretiyoruz.
Sizlerin beklentileri karşılanarak belirlenen konsept doğrultusunda isteklerinizi detaylıca inceleyip, uygun öneri ve öngörülerimizi bu aşamada sizlere sunmaktayız. 2 boyut ve 3 boyut çizimlerle projemizi düzenlemekte ve buluştuğumuz ortak payda da ilerlemekteyiz.
Bir önceki süreçte belirlenen kalemler için bütün detaylar sizlerle en ince ayrıntısına kadar konuşulup gerekli araştırmalar yapılıp ekonomik ve kaliteli çözümler sunmaktayız. Gerekli durumlarda ürün numunesi veya mock-up temini sağlamaktayız. Teklif kısmında yapılan görüşmeler revize edilerek son aşamaya gelip müşteri onayına sunmaktayız.
Proje & sunum ve Tasarım & Teklif aşamalarında belirlenen kalemlerin sahada hangi sırayla çalışacağı organizasyonu yapılır. Bildirilen teslim tarihi göz önünde bulundurularak deneyimli ekiplerimizce uygulamalarımız tamamlanmaktadır.
Hayalinizdeki mekânın hedef ve amaçlarına ulaşması için kaynakların planlanması, organizasyonu, tedarik aşaması ve tarafımızdan yönetilmesini eş zamanlı gerçekleştiriyoruz. Birlikte belirlediğimiz iş takvimi içerisinde bize teslim ettiğiniz hayalinizi size gerçek haliyle teslim ediyoruz.

BİZ KİMİZ?

1997 yılında kurulan firmamız 2003 yılında sağlık sektöründe ilk adımını ISO 9001 – 2000 kalite belgesini ve Türk akreditasyon kurumuna başvurarak TÜRKAK belgesini almış ve kurumsallaşma yolundaki hedeflerine ... devamı

HİZMETLERİMİZ

HIZLI İLETİŞİM

Telefon:+9 0262 373 59 59 - 60 Faks:+9 0262 373 59 61 E-mail:info@efortasarim.com.tr
© Copyright 2019 - Tasarım Proser Bilişim Teknolojileri